Samsung Odyssey

Samsung Odyssey VR sistema

Samsung Odyssey virtualūs akiniai šiuo metu yra bene geriausias namų vartotojui skirtas produktas, pasižymintis neįtikėtinai geru ekranu, užtikrinančiu fantastišką vaizdo kokybę. Visose apžvalgose Samsung Odyssey įvardijami kaip geriausi Windows Mixed Reality šeimos akiniai ir rimčiausi Vive Pro konkurentai.

Odyssey komplektuojami be jokių bazinių stotelių – visi sensoriai sumontuoti VR akinų ir pultelių viduje.

Su Samsung Odyssey atversite iki šiol nematytus, stebuklingus pasaulius, o tai padaryti jums padės itin geros kokybės AMOLED ekranas, pasižymintis itin aukšta raiška. Aiški, švari grafika leis dar labiau mėgautis virtualios realybės žaidimais ir programomis. Verta paminėti ir tai, jog Samsung Odyssey matymo laukas siekia 110 laipsnių – tai vienas aukščiausių rezultatų rinkoje.

Su Samsung Odyssey virtualiais akiniais jums nereikės sukti galvos dėl garso – prietaisas iš karto komplektuojamas su ausinėmis, kuris užtikrins kokybišką erdvinį garsą. Visi virtualios realybės gerbėjai sutiks, jog garsas šiose pramogose reiškia labai daug ir leidžia dar labiau įsitraukti į žaidimus ar programas.

Samsung Odyssey nuo konkurentų skiriasi tuo, jog juos velniškai lengva pajungti. Viskas ką jums reikės padaryti, tai įkišti virtualių akinių laidą į suderinamą kompiuterį ir sekant ekrano instrukcijas, suderinti prietaisą su pulteliais. Diegimui užtruksite ne daugiau nei 10 minučių, net jei visiškai neturite patirties.

Operacinė sistema: Tik „Windows 10″

Procesorius:

„Intel® Core™ i5 7200U“ (7-os kartos mobilusis) arba geresnė versija

„AMD Ryzen 5 1400“ 3,4 Ghz (stalinis kompiuteris), keturių branduolių arba geresnis

Atmintis: 8 GB DDR3 dviejų kanalų

Vaizdo plokštė: Nvidia GTX 1050 arba naujesnė || AMD RX 460 arba naujesnė

Darbo dienomis:
1 diena – 30 €
3 dienos – 75 € 

 

Savaitgaliais:
1 diena – 35€
3 dienos – 90€

Užstatas: 100 €